Кондиціонер Cooper&Hunter Inverter CH-S24FTXG 75 м²
Відео 2 |
Cooper&Hunter Inverter CH-S24FTXG 75 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:75 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2700/2900 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Inverter CH-S24FTXG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Inverter CH-S24FTXG 75 м²
Cooper&Hunter CH-S24FTXG | 44 680 грн. |
Cooper&Hunter Inverter CH-S24FTXG | 31 800 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXG | 44 212 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXG Inverter | 23 359 грн. |
3 17 9 10 |
Працює в офісі з 7 років безперервно, взимку на обігрів (встановлений зовні). 33 м2. 2 рази на рік чищення. Навантаження велике - 5 чоловік, 8 потужних комп'ютерів. Дуже витривалий, тихий. Все ОК Roman Bublik: користуюся Cooper&Hunter Inverter CH-S12FTXG більше року |
Ця марка не входить до числа лідерів індустрії кліматичної техніки, але вони запозичують у лідерів кращі технічні рішення та роблять свою техніку не менш функціональною, але доступнішою за вартістю. Купив такий для дому за порадою знаючого чоловіка і не шкодую. Кондиціонер працює про інверторний принцип, тобто поступово змінює потужність за потребою та використовує новітній інверторний компресор від компанії Daikin (ця компанія, на хвилиночку, входить до трійки найкращих світових виробників найсучаснішої та найдосконалішої кліматичної техніки). Все це у сумі дає високу ефективність використання електроенергії, що відповідає за міжнародними стандартами класу А. Оснащений набором ефективних фільтрів очищення повітря. Кондиціонер адаптований до наших паршивеньких електромереж, а значить, він може штатно працювати при напрузі в мережі від 100 до 260 вольт, і має систему плавного старту, що оберігає мережу від стрибків струму, а двигун компресора від навантаження. Погодьтеся, важливі переваги. Дуже тихо працюють обидва блоки. Внутрішній у тихому режимі взагалі не чути, а зовнішній чути лише вночі, бо вдень його звук просто забивається фоновим шумом двору. Є програмований таймер, кілька наборів передустановок. Зручний пульт дистанційного керування з підсвічуванням. Здивуйтеся, але у більшості виробників немає цієї корисної для дому дрібниці. Крім цього, пульт має бактерицидну поверхню. Комплектний пульт приїхав із "мертвими" батарейками. Дрібниця, але неприємно. користуюся Cooper&Hunter Inverter CH-S12FTXG місяць і більше |
В принципі, повітря охолоджується, в кімнаті комфортно. Але зараз я би доплатив і взяв нехай навіть бюджетний але інвертор якогось відомого та більш надійного бренду. - при температурі повітря в кімнаті +33 прохолода відчувається вже після хвилин 5 – 10 роботи, температура падає через хвилин 30. кімната 18 м.кв.
- Симпатичний дизайн – виглядає дуже стильно. – На мінімальних оборотах працює дуже тихо. - У характеристиках заявлено - "Точний температурний контроль з точністю 0,5°C". Насправді ні про які 0.5 не йдеться. У мене різниця 2-3 градуси.
- Супер-пупер фільтр Холодна плазма насправді виявився маленькою коробочкою, розміром із сірникову коробку, засунутий у дальній кут кондиціонера. Що він може фільтрувати невідомо. Через кілька місяців експлуатації сіточка-фільтр навіть пилом не вкрилася. А це говорить про те, що кондиціонер не фільтрує і не очищає повітря зовсім, я не думаю, що кімната така чиста, впевнений, що пилу в повітрі достатньо. - Сервіс ніякий. Зателефонував до центральної київської служби підтримки, щоб з'ясувати низку питань. Там суцільний хаос - ніхто нічого не знає, перемикають, просять передзвонити пізніше, зв'язок разів чотири переривався, потім вони виправдовуються, що проблеми зі зв'язком. Нічого до ладу не з'ясував, зате зрозумів, що туди дзвонити немає сенсу. користуюся Cooper&Hunter Inverter CH-S09FTXG місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 3 з 40 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
31 січня 2022, 14:05
Код ошибки Ic.Что это за ошибка. #
Cooper&Hunter CH-S24FTXAM2S-WP.Встали 2 тепловых насоса.
Показано 3 із 47 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter Inverter CH-S24FTXG:
Інверторне управління компресором
Інвертор дозволяє економити до 60% електроенергії, а також більш плавно регулювати температуру в приміщенні. До того ж інверторна технологія дозволяє значно знизити шум внутрішнього і зовнішнього блоків спліт-системи.
- Компресор Daikin
- Режим зниженого енергоспоживання
- Режим без протягів
- Інтенсивний режим роботи
- Безшумний режим
- Регулювання потоків повітря по вертикалі та горизонталі
Інверторне управління компресором
Модификації Cooper&Hunter Inverter CH-S24FTXG
Ціни на Cooper&Hunter Inverter CH-S24FTXG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Inverter CH-S09FTXG 25 м² | від 19 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Inverter CH-S12FTXG 35 м² | від 18 410 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Inverter CH-S18FTXG 55 м² | від 26 530 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Inverter CH-S24FTXG 75 м² | від 23 359 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →