Витяжка VENTOLUX Mirror 60 WG 1000 TRC білий
Фото 7 |
VENTOLUX Mirror 60 WG 1000 TRC білий 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Mirror 60 WG 1000 TRC білий
Усі ціни 21 →Ventolux Ventolux MIRROR 60 WG (1000) TRC 5898 | 6 719 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux MIRROR 60 WG (1000) TRC | 6 719 грн. |
VENTOLUX MIRROR 60 WG (1000) TRC | 6 719 грн. |
VENTOLUX MIRROR 60 WG (1000) TRC | 6 444 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації VENTOLUX Mirror 60 WG 1000 TRC
Ціни на VENTOLUX Mirror 60 WG 1000 TRC |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Mirror 60 IVG 1000 TRC бежевий | від 6 444 грн. | 24 пропозиції | ||
VENTOLUX Mirror 60 WG 1000 TRC білий | від 6 444 грн. | 24 пропозиції | ||
VENTOLUX Mirror 60 BG 1000 TRC чорний | від 5 899 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →