Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRA3H-SL
Фото 9 |
Videx VF-BNFRA3H-SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRA3H-SL
Усі ціни 11 →Рамка 3-місна Videx Binera срібна 24782 | 684 грн. |
Рамка тримісна горизонтальна Videx Binera сріблястий алюміній VF-BNFRA3H-S | 683 грн. |
Рамка Videx BINERA сріблястий алюміній 3 поста (VF-BNFRA3H-SL) VF-BNFRA3H- | 684 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA сріблястий алюміній 3 поста (VF-BNFRA3H-SL) VF-BN | 684 грн. |
Рамка VIDEX Binera на 3 пости горизонтальна Срібляста (VF-BNFRA3H-SL) | 684 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Videx VF-BNFRA3H-SL
Ціни на Videx VF-BNFRA3H-SL |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRA3H-B | від 554 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA3H-CH | від 554 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA3H-CP | від 554 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA3H-SL | від 554 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →