Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFR4H-W
Фото 5 |
Videx VF-BNFR4H-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFR4H-W
Усі ціни 11 →Рамка 4-місна Videx Binera біла 24456 | 68 грн. |
Рамка чотиримісна горизонтальна Videx Binera біла VF-BNFR4H-W | 68 грн. |
Рамка VIDEX BINERA белая 4 поста (VF-BNFR4H-W) VF-BNFR4H-W | 136 грн. |
Четверна рамка VIDEX Binera горизонтальна Біла (VF-BNFR4H-W) | 68 грн. |
Рамка біла 4 пости горизонтальна BINERA(VF-BNFR4H-W) | 55 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Videx VF-BNFR4H-W
Ціни на Videx VF-BNFR4H-W |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFR4H-CR | від 55 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFR4H-W | від 55 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFR4H-BG | від 113 грн. | 13 пропозицій | ||
Videx VF-BNFR4H-SS | від 99 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →