Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFR2V-W
Videx VF-BNFR2V-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFR2V-W
Усі ціни 8 →Рамка двомісна вертикальна Videx Binera біла VF-BNFR2V-W | 42 грн. |
Рамка VIDEX BINERA белая 2 поста (VF-BNFR2V-W) VF-BNFR2V-W | 115 грн. |
Рамка VIDEX Binera на 2 пости вертикальна Біла (VF-BNFR2V-W) | 42 грн. |
Рамка біла на 2 пости вертикальна BINERA VF-BNFR2V-W VIDEX | 41 грн. |
Рамка біла 2 пости вертикальна BINERA(VF-BNFR2V-W)/VIDEX | 40 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Videx VF-BNFR2V-W
Ціни на Videx VF-BNFR2V-W |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFR2V-W | від 40 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNFR2V-BG | від 45 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNFR2V-SS | від 47 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →