Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRA3V-SL
Фото 9 |
Videx VF-BNFRA3V-SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRA3V-SL
Усі ціни 9 →Рамка Videx BINERA серебристый алюминий 3 поста (VF-BNFRA3V-SL) VF-BNFRA3V | 657 грн. |
Рамка Videx BINERA сріблястий алюміній 3 поста (VF-BNFRA3V-SL) VF-BNFRA3V- | 657 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA сріблястий алюміній 3 поста (VF-BNFRA3V-SL) VF-BN | 657 грн. |
Рамка срібло алюміній 3 поста вертикальна BINERA (VF-BNFRA3V-SL) | 532 грн. |
Рамка срібний алюміній на 3 місця вертикальна BINERA VF-BNFRA3V-SL VIDEX | 651 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Videx VF-BNFRA3V-SL
Ціни на Videx VF-BNFRA3V-SL |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRA3V-B | від 532 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA3V-CH | від 532 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA3V-CP | від 532 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA3V-SL | від 532 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →