Умивальник Villeroy & Boch Verity Design 51036001 600 мм (51036001)
Villeroy & Boch Verity Design 51036001 |
|
Модель Villeroy & Boch Verity Design 510360R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Verity Design 51036001 600 мм
Усі ціни 6 →Умивальник Villeroy & Boch Varity Design 60х47 51036001 | 4 399 грн. |
Умивальник VILLEROY & BOCH 60х47см VERITY DESIGN, білий альпін 51036001 | 3 800 грн. |
Підвісна раковина Villeroy&Boch VERITY DESIGN 60х47 см (51036001) | 3 904 грн. |
Умивальник Villeroy&Boch Varity Design 60х47 51036001 | 3 833 грн. |
Умивальник VILLEROY & BOCH VERITY DESIGN 51036001, білий | 7 740 грн. |
Умивальник Villeroy & Boch VERITY DESIGN 60*47см, білий альпін 51036001 | 4 033 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →