Кухонний ніж Arcos Menorca 145000
Arcos Menorca 145000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Menorca 145000
Нож для чистки овощей 75 мм Menorca Arcos (145000) 145000 | 429 грн. |
Ніж для чищення овочів 75 мм Menorca Arcos (145000) | 429 грн. |
Ніж для чищення Arcos Menorca довжина 7,5 см (145000) | 560 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →