Змішувач Volle Orlando 15192200 (1525.030201)
Volle Orlando 15192200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Orlando 15192200
Усі ціни 21 →Змішувач прихованого монтажу з перемикачем VOLLE Orlando хром латунь 180x7 | 2 642 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Volle ORLANDO (1525.030201) 1525.03 | 2 642 грн. |
Змішувач для ванни Volle Orlando прихованого монтажу 15192200 | 2 498 грн. |
Змішувач для ванни VOLLE ORLANDO скрытого монтажа 15192200 | 2 855 грн. |
Смеситель скрытого монтажа для ванны Volle ORLANDO (15192200) 15192200 | 2 313 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →