Літня шина Vredestein Ultrac Vorti Plus 255/40 R18 99Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac Vorti Plus 255/40 R18 99Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac Vorti Plus 255/40 R18 99Y
Усі ціни 8 →Vredestein ULTRAC VORTI PLUS 255/40 ZR18 99Y XL (8048482051) | 11 740 грн. |
Летние шины Vredestein Ultrac Vorti+ 255/40 ZR18 99Y XL 1002175319 | 6 988 грн. |
Шини Vredestein Ultrac Vorti+ 255/40 ZR18 99Y XL | 7 057 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti Plus 255/40 ZR18 99Y XL | 6 788 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti Plus 255/40 R18 99Y XL AP25540018YUVPA02 | 6 433 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →