Литий диск AUTEC Ethos 8x18/5x112 ET42 DIA70,1
Відео 2Фото 5 | від 6 871 до 7 147 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації AUTEC Ethos 11
Характеристики
AUTEC Ethos 8x18/5x112 ET42 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Ethos 8x18/5x112 ET42 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Autec Ethos R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA70.1 (brilliant silver) 10 | 6 872 грн. |
AUTEC Ethos R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA70.1 Brilliant Silver | 6 990 грн. |
Диски Autec Ethos 8x18 5x112 ET42 DIA70,1 (brilliant silver) | 6 871 грн. |
Autec Ethos brilliant silver (R18 W8.0 PCD5x112 ET42 DIA70.1) | 6 871 грн. |
Autec Ethos (8J x 18 5x112 ET42 DIA70.1) Brillantsilber | 7 061 грн. |
Литі диски Autec Ethos R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA70.1 (brilliant silver) | 7 147 грн. |
AUTEC ETHOS R18 W8 PCD5X112 ET42 DIA70.1 BRILLIANT SILVER | 6 990 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі