Литий диск WSP Italy W567 9x19/5x112 ET33 DIA66,6
Відео 1Фото 2 | від 10 556 до 14 312 грн. Порівняти ціни 25 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації WSP Italy W567 42
Характеристики
WSP Italy W567 9x19/5x112 ET33 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W567 9x19/5x112 ET33 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W567) Giasone R19 W9 PCD5x112 ET33 DIA66.6 (Ma | 12 268 грн. |
WSP Italy W567 (R19 W9.0 PCD5x112 ET33 DIA66.6) MGM | 11 600 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W567) Giasone 9x19 5x112 ET33 DIA66,6 (matt gun meta | 13 327 грн. |
WSP Italy Audi (W567) Giasone 9x19 5x112 ET33 DIA66.6 MGM | 10 630 грн. |
WSP-Italy W567 Giasone Matt Gun Metal (PCD5x112.0 R19 J9.0 ET33 DIA66.6) | 14 312 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі