Литий диск WSP Italy W675 8,5x18/5x120 ET37 DIA72,6
від 9 341 до 11 306 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації WSP Italy W675 6
Характеристики
WSP Italy W675 8,5x18/5x120 ET37 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W675 8,5x18/5x120 ET37 DIA72,6
Сортувати
WSP Italy BMW (W675) Basel M 8.5x18 5x120 ET37 DIA72.6 MGM | 9 380 грн. |
WSP Italy BMW (W675) Basel M 8.5x18 5x120 ET37 DIA72.6 MATT GUN METAL | 11 306 грн. |
Диск WSP Italy W675 Basel M matt gun metal R18 W8,5 PCD5x120 ET37 DIA72,6 | 9 341 грн. |
WSP Italy BMW W675 BASEL R18 W8,5 PCD5X120 ET37 DIA72,6 MATT GUN METAL | 10 290 грн. |
Закрити
Схожі