Набір інструментів Yato YT-44676
Yato YT-44676 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-44676
Усі ціни 12 →Набор сверл по металлу HSS-TIN Yato 1-13 мм, 25 шт YT-44676 | 2 555 грн. |
Набор сверл Yato 25шт. (YT-44676) | 2 255 грн. |
Свердла по металу титанові Yato HSS-TiN d1-13мм 25шт (YT-44676) | 1 901 грн. |
Набір свердл Yato YT-44676 | 2 090 грн. |
Набор сверл Yato YT-44676 | 1 892 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →