Біти / торцеві голівки Yato YT-78146
Yato YT-78146 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-78146
Бита Torx Yato 1/4" T30 10шт (YT-78146) | 80 грн. |
Насадка викрутки YATO YT-78146 | 80 грн. |
Набір біт YATO TORX T30х25мм HEX 1/4". 10шт (YT-78146) | 76 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →