Зимова шина Yokohama Ice Guard IG60 235/45 R18 94Q
Відео 14Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Ice Guard IG60 235/45 R18 94Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Ice Guard IG60 235/45 R18 94Q
Усі ціни 13 →Yokohama Ice Guard IG60 (235/45R18 94Q) | 6 132 грн. |
Зимние шины Yokohama Ice Guard iG60 235/45 R18 94Q 1001183652 | 6 293 грн. |
YOKOHAMA IceGuard IG60 235/45R18 94Q | 6 319 грн. |
Yokohama Ice Guard IG60 235/45 R18 94Q 96629 | 6 198 грн. |
Yokohama IceGUARD iG60 235/45 R18 94Q | 6 400 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →