Змішувач Zerix Dyu-135 ZX0023
Zerix Dyu-135 ZX0023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Dyu-135 ZX0023
Усі ціни 11 →Змішувач кухонний однозахватний ZERIX DYU 135 хром латунь ZX0023 | 1 040 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX DYU 135 (ZX0023) | 1 040 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX DYU 135 | 1 040 грн. |
Змішувач Для Кухні Zerix Dyu 135 (Zx0023) | 1 040 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX DYU 135 (ZX0023) | 1 040 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →