Змішувач Zerix LR5398-2 LL1461
Zerix LR5398-2 LL1461 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix LR5398-2 LL1461
Усі ціни 9 →Кран на одну воду для гігієнічного душу ZERIX LR5398-2 прихованого монтажу | 1 539 грн. |
Zerix Смеситель для гигиенического душа ZERIX LR5398-2 (LL1461) | 1 539 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу ZERIX LR5398-2 | 1 539 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу ZERIX LR5398-2 (LL1461) | 1 539 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу ZERIX LR5398-2 (ST3113) | 1 539 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →