Змішувач Zerix PUD3 146 ZX2910
Zerix PUD3 146 ZX2910 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix PUD3 146 ZX2910
Усі ціни 8 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом ZERIX PUD3 146 білий | 1 386 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX PUD3 146 белый (ZX2910) | 1 386 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX PUD3 146 білий (ZX2910) | 1 386 грн. |
Змішувач для ванни Zerix PUD3 146 білий (ZX2910) | 1 386 грн. |
Кран для ванної однозахватний литий ZERIX PUD3 білий силумін ZX2910 | 1 386 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →