Литий диск ZF FE183 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA67,1
від 5 305 до 6 401 грн. Порівняти ціни 26 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ZF FE183 3
Характеристики
ZF FE183 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF FE183 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZF FE183 R17 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 (BMF) 1001483961 | 5 469 грн. |
ZF FE183 7.5x17 5x114.3 ET45 DIA67.1 BMF | 5 617 грн. |
ZF FE183 7,5x17/5x114,3 D67,1 ET45 BMF | 5 526 грн. |
ZF ZF ZF-FE183 (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) BMF | 6 237 грн. |
Диски ZF FE183 7,5x17 5x114,3 ET45 DIA67,1 | 5 464 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі