Процесор AMD Raphael EPYC 4564P BOX (100-100001476WOF)
![]() | Купити! Процесор AMD Raphael Epyc 4564P BOX (100-100001476WOF)Tomdom.in.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись |
AMD Raphael EPYC 4564P BOX |
|
|
Звичайними материнськими платами з роз'ємом AM5 процесори Raphael EPYC не підтримуються!
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Класифікація актуальних процесорів AMDРозбираємо історію успіху лінійки Ryzen та що з неї варто розглянути до покупки у 2026 році.

Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Модификації AMD Raphael EPYC
| Ціни на AMD Raphael EPYC |
|---|---|---|---|---|
| AMD Raphael EPYC 4124P OEM | від 11 338 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Raphael EPYC 4244P BOX | від 11 783 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Raphael EPYC 4244P OEM | від 10 254 грн. | 14 пропозицій | ||
| AMD Raphael EPYC 4344P OEM | від 11 699 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Raphael EPYC 4364P OEM | від 19 190 грн. | 2 пропозиції | ||
| AMD Raphael EPYC 4464P OEM | від 18 617 грн. | 2 пропозиції | ||
| AMD Raphael EPYC 4564P BOX | від 38 045 грн. | 1 пропозиція | ||
| AMD Raphael EPYC 4564P OEM | від 29 787 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →