Унитаз Catalano Green 1VS50RGR00
Catalano Green 1VS50RGR00 |
|
Сиденье с крышкой приобретается отдельно.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Catalano 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Catalano.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Catalano Green 1VS50RGR00
Все цены 7 →Унітаз підвісний Catalano Green 1VS50RGR00 без сидіння | 18 957 грн. |
Підвісний унітаз, укорочений NewFlush (безободковий) Catalano Creen 1VS50R | 14 400 грн. |
Унітаз підвісний з кріпленням Catalano Green NF 50 білий (1VS50RGR00+5KFST | 24 139 грн. |
Підвісний безободковий унітаз Catalano Green NewFlush, bianco lucido (1VS5 | 18 957 грн. |
Унітаз підвісний безободковий Catalano GREEN 50x37, білий 1VS50RGR00 | 18 957 грн. |
Унітаз підвісний безободковий Catalano Green з кришкою та набором фіксатор | 14 389 грн. |
Унітаз підвісний, укорочений NewFlush (безободковий) Catalano Creen з сиді | 15 770 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →