Унитаз Cersanit Como New Clean On K701-102
Фото 4 |
Cersanit Como New Clean On K701-102 |
|
10 лет гарантии на керамику от производителя.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Cersanit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Cersanit Como New Clean On K701-102
Все цены 7 →Cersanit Cersanit Como Cleanon с сиденьем микролифт K701-102 | 6 129 грн. |
Cersanit Cersanit Чаша підвісного унітазу 742 COMO CLEAN ON+сид. SLIM дюр | 5 485 грн. |
Унітаз підвісний Cersanit Como Clean On з сидінням Slim (K701-102) | 5 838 грн. |
Унітаз підвісний CET 742 COMO NEW CLEAN ON з кришкою SLIM дюропласт ліфт 2 | 5 838 грн. |
CET 742 COMO NEW CLEAN ON підвісний з кришкою SLIM дюропласт ліфт 96949003 | 6 094 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий Cersanit COMO Clean On з сидінням Slim Soft- | 6 439 грн. |
Унітаз підвісний CERSANIT Como 742 CleanOn K701-102 із сидінням Soft Close | 6 439 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →