Жаровня Edenberg EB-14991 20 см
Фото 8 |
Edenberg EB-14991 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-14991 20 см
Все цены 7 →Cотейник Edenberg 20см з мармуровим покриттям (EB-14991) | 325 грн. |
Сковорода-сотейник з двома короткими ручками 20 см 1.2 л Edenberg EB-14991 | 483 грн. |
Сковорода-сотейник Edenberg з кришкою з антипригарним мармуровим покриттям | 340 грн. |
Сотейник Edenberg EB-14991 20 см | 289 грн. |
Сотейник 20 см Edenberg EB-14991 | 430 грн. |
Сотейник Edenberg 20 см алюмінієвий з антипригарним мармуровим покриттям з | 610 грн. |
Сковорода-сотейник Edenberg з кришкою з антипригарним мармуровим покриттям | 245 грн. |
Модификации Edenberg EB-14991
Цены на Edenberg EB-14991 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14991 20 см | от 245 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-14992 22 см | от 305 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-14993 24 см | от 365 грн. | 8 предложений | ||
Edenberg EB-14994 26 см | от 425 грн. | 8 предложений | ||
Edenberg EB-14995 28 см | от 465 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →