Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Каструля Edenberg EB-3964

Фото - Каструля Edenberg EB-3964
Фото 6
Edenberg EB-3964
2.4 л6.2 л
Колір
Тип
каструля
Розмір
20 см
Об'єм
2.4 л
Глибина
8.5 см
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
сумісність з індукцією
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2020
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-3964

Глибока каструля Edenberg 14 л з мармуровим антипригарним покриттям та кришкою (EB-3964)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 775 грн.

Казан із кришкою Edenberg EB-3964 20 см 2.4 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 230 грн.

Глибока каструля Edenberg 14 л з мармуровим антипригарним покриттям та кришкою (EB-3964)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PosudEasyі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 795 грн.

Каструля глибока Edenberg EB-3964 14 л з кришкою та мармуровим покриттям

Маркетплейс: Rozetka.ua  EKR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 339 грн.

Динаміка цін на Edenberg EB-3964

Модификації Edenberg EB-3964

Ціни на Edenberg EB-3964
Edenberg EB-3964 від 1 775 грн.4 пропозиції
Edenberg EB-3966 від 812 грн.14 пропозицій