Сковородка Edenberg EB-7513 27 см черный
Фото 4 |
Edenberg EB-7513 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-7513 27 см черный
Все цены 7 →Сковорода для оладок 27 см (круглий 4X9.5 см) EB-7513 | 762 грн. |
Сковорода для оладок (млинцева) з мармуровим покриттям Edenberg (EB-7513) | 750 грн. |
Сковорода для оладок (кола) з мармуровим антипригарним покриттям 27 см Ede | 725 грн. |
Cковорода з мармуровим антипригарним покриттям Edenberg EB-7513 для оладок | 749 грн. |
Сковорода для оладок / панкейків Edenberg з мармуровим антипригарним покри | 706 грн. |
Сковорода для оладок млинців 27см із мармуровим антипригарним покриттям Ed | 668 грн. |
Сковорода для млинців Edenberg з антипригарним мармуровим покриттям 27 см | 640 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →