Жаровня Edenberg EB-14923 24 см
Фото 6 |
Edenberg EB-14923 24 см28 см |
|
Подходит для всех источников тепла, включая индукционные.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-14923 24 см
Все цены 7 →EDENBERG EB-14923 | 1 585 грн. |
Сотейник Edenberg 24*7см з кришкою з нержавіючої сталі з антипригарним пок | 1 375 грн. |
Сотейник з кришкою з нержавіючої сталі з тришаровим антипригарним покриття | 1 566 грн. |
Сотейник із кришкою Edenberg EB-14923 24 см | 1 612 грн. |
Сотейник із кришкою 24 см Edenberg EB-14923 | 1 615 грн. |
Стільник з кришкою з нержавіючої сталі з тришаровим антипригарним покриття | 1 475 грн. |
Глибока сковорода Edenberg з нержавіючої сталі з кришкою з тришаровим анти | 1 345 грн. |
Модификации Edenberg EB-14923
Цены на Edenberg EB-14923 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14923 24 см | от 1 345 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-14924 28 см | от 1 490 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →