Сковородка Edenberg EB-3493 28 см
Фото 5 |
Edenberg EB-3493 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3493 28 см
Все цены 21 →Глибока сковорода з кришкою і алмазним покриттям Edenberg 28 см EB-3493 | 1 213 грн. |
EDENBERG EB-3493 | 1 188 грн. |
Глибока сковорода з кришкою Edenberg EB-3493 28см | 1 116 грн. |
Сковорода глибока EDENBERG EB - 3493 зі скляною кришкою та діамантовим пок | 1 499 грн. |
Сковорода глибока EDENBERG зі скляною кришкою та діамантовим покриттям 28 | 965 грн. |
eще 16 предложений
Модификации Edenberg EB-3493
Цены на Edenberg EB-3493 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3491 24 см | от 815 грн. | 19 предложений | ||
Edenberg EB-3492 26 см | от 859 грн. | 21 предложение | ||
Edenberg EB-3493 28 см | от 965 грн. | 21 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →