Жаровня Edenberg EB-14992 22 см
Фото 8 |
Edenberg EB-14992 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-14992 22 см
Все цены 7 →Cотейник з кришкою Edenberg 22см з мармуровим покриттям (EB-14992) | 399 грн. |
Сковорода-сотейник із двома короткими ручками 22 см 1.3 л Edenberg EB-1499 | 452 грн. |
Сотейник Edenberg EB-14992 22 см | 361 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям 1.3л 22см Edenberg EB-14992 | 375 грн. |
Сковорода з кришкою 22 см та мармуровим антипригарним покриттям Edenberg E | 611 грн. |
Сотейник Edenberg 22 см алюмінієвий з антипригарним мармуровим покриттям з | 649 грн. |
Сковорода-сотейник Edenberg з кришкою з антипригарним мармуровим покриттям | 305 грн. |
Модификации Edenberg EB-14992
Цены на Edenberg EB-14992 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14991 20 см | от 245 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-14992 22 см | от 305 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-14993 24 см | от 365 грн. | 8 предложений | ||
Edenberg EB-14994 26 см | от 425 грн. | 8 предложений | ||
Edenberg EB-14995 28 см | от 465 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →