Сковородка Edenberg EB-3492 26 см
Фото 5 |
Edenberg EB-3492 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3492 26 см
Все цены 21 →Глибока сковорода з кришкою і алмазним покриттям Edenberg 26х6.8см EB-3492 | 1 091 грн. |
EDENBERG EB-3492 | 1 086 грн. |
Сковорода глибока EDENBERG EB - 3492 зі скляною кришкою та діамантовим пок | 1 299 грн. |
Пательня глибока Edenberg зі скляною кришкою та діамантовим покриттям 26 с | 915 грн. |
Глибока сковорода Edenberg 26см з кришкою та алмазним покриттям (EB-3492) | 975 грн. |
eще 16 предложений
Модификации Edenberg EB-3492
Цены на Edenberg EB-3492 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3491 24 см | от 850 грн. | 19 предложений | ||
Edenberg EB-3492 26 см | от 859 грн. | 21 предложение | ||
Edenberg EB-3493 28 см | от 965 грн. | 21 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →