Смеситель Frap H899 F60899-1
Фото 9 |
Frap H899 F60899-1 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Frap 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Frap.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Frap H899 F60899-1
Все цены 7 →Змішувач для кухні з висувним виливом Frap H899 F60899-1, сатин | 1 418 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F60899-1 | 1 418 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Frap F60899-1 Нержавіюча сталь | 1 418 грн. |
Змішувач для кухні Frap F60899-1 | 1 418 грн. |
Змішувач для кухні з нержавіючої сталі FRAP F60899-1 | 1 418 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Frap F60899-1, сатин | 1 418 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Frap F60899-1 Нержавіюча сталь / сат | 1 418 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →