Каталог   /   Компьютерная техника   /   Комплектующие   /   Оперативная память   /   G.Skill

Оперативная память G.Skill N T DDR3 1x8GB F3-1600C11S-8GNT

Фото - Оперативная память G.Skill N T DDR3 1x8GB F3-1600C11S-8GNT
G.Skill F3-1600C11S-8GNT
DDR3-1333
CL9
DDR3-1600
CL11
Объем памяти
1 x 8GB
Форм-фактор памяти
DIMM (PC)
Тип памяти
DDR3
Скорость
1600 MT/s
Пропускная способность
12800 МБ/с
Схема таймингов
11-11-11-28
First Word Latency
13.75 нс
Рабочее напряжение
1.5 В
Тип охлаждения
без охлаждения
Профиль планки
стандартный
Дополнительно
поддержка XMP
Дата добавления на E-Katalog
февраль 2013
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог G.Skill 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели G.Skill.
Как выбрать оперативную памятьСоветы по выбору оптимальных параметров оперативной памяти, которые обеспечат стабильную работу и производительность ПК

Купить G.Skill N T DDR3 1x8GB F3-1600C11S-8GNT

Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 8 GB DDR3 1600МГц (F3-1600C11S-8GNT)

Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 8 GB DDR3 1600МГц (F3-1600C11S-8GNT) — одноканальний модуль DDR3 об'ємом 8 ГБ із частотою 1600 МГц, робочою напругою 1,5 В і затримкою CL11; забезпечує швидкий доступ до даних, плавну роботу ОС і програм, стабільність під навантаженням та помітне прискорення в іграх, мультимедіа й редакторах відео; сумісни... ещей із більшістю материнських плат з підтримкою DDR3, простий в установці у слот DIMM, підходить для модернізації системи та розширення оперативної пам'яті; оптимальний баланс швидкості, енергоефективності та надійності робить цей модуль практичним вибором для домашніх і робочих ПК.
Semtech.com.uaМенее года
(Луцк)
Пожаловаться
3 110 грн.

Модуль пам'яті G.Skill F3-1600C11S-8GNT

Denika.uaС нами более 10-ти лет
(Харьков)
Пожаловаться
3 107 грн.

Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 8 GB DDR3 1600МГц (F3-1600C11S-8GNT)

Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 8GB DDR3 1600МГц забезпечує стабільну та швидку роботу системи. Відповідає стандарту DDR3 з частотою 1600 МГц, що сприяє ефективній обробці даних та підвищенню продуктивності ПК. Модуль має об'єм 8 ГБ, що дозволяє запускати ресурсоємні програми та багато завдань одночасно. Завдяки одноканальній конфігураці... ещеї (1 x 8 ГБ) та низькій затримці CAS 5, пам'ять
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
3 104 грн.

Динамика цен на G.Skill N T DDR3 1x8GB F3-1600C11S-8GNT

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная

Модификации G.Skill N T DDR3 1x8GB

Цены на G.Skill N T DDR3 1x8GB
G.Skill N T DDR3 1x8GB F3-10600CL9S-8GBNTот 2 924 грн.2 предложения
G.Skill N T DDR3 1x8GB F3-1600C11S-8GNTот 3 104 грн.3 предложения