Каталог   /   Туризм и рыбалка   /   Отдых и кемпинг   /   Надувные бассейны   /   Intex

Надувной бассейн Intex 58432

Фото - Надувной бассейн Intex 58432
Фото 7
Intex 58432
Цвет
Форма
круглая
Объем
330 л
Материал
Винил
Размеры
147х147х33 см
Высота бортов
33 см
Вес
1.4 кг
Дата добавления на E-Katalog
март 2024
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intex 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intex.

Купить Intex 58432

Все цены 33 →

Дитячий надувний басейн Intex 58432 (147х33см)(34100) Акція!

АЛЛОС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: 14 мес.
Пожаловаться
429 грн.

Басейн надувний Intex Лимон 147х33 см (58432)

Stls.storeС нами более 10-ти лет
(Киев)
Пожаловаться
501 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 58432 (147x33 см) Cherry Breeze 34100

Дитячий надувний басейн Intex 58432 Cherry Breeze – це ідеальне рішення для розваги вашої дитини віком від 2 років. Завдяки... ещеневеликим габаритам і маленькій вазі, його можна брати з собою на природу, дачу або море, а також швидко створити затишне місце для відпочинку всього за кілька хвилин. Розміри: діаметр 147 см, висота 33 см Об'єм басейну: 330 л Встановлення: тільки наземне
More-doma.uaС нами 1 год
(Харьков)
Пожаловаться
928 грн.

Басейн надувний Лимон, 58432

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky С нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться
519 грн.

Басейн дитячий 147-33см, від 2-х років (58432)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ToyNest С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
600 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Intex 58432