Умивальник Laufen Pro 810952 600 мм
![]() |
Laufen Pro 810952 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro 810952 600 мм
Усі ціни 11 →| 7 510 грн. | ![]() |
| 7 249 грн. |
Раковина підвісна 60 х 48 см Laufen Pro B H8109520001041 | 4 932 грн. | ![]() |
Раковина Laufen PRO B 60 см (H8109520001041) H8109520001041 | 5 528 грн. |
| 7 510 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Laufen Pro 810952
| Ціни на Laufen Pro 810952 |
|---|---|---|---|---|
| Laufen Pro 810951 550 мм | від 4 598 грн. | 2 пропозиції | ||
| Laufen Pro 810952 600 мм | від 4 931 грн. | 11 пропозицій | ||
| Laufen Pro 810953 650 мм | від 5 754 грн. | 1 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →