Смеситель REA Verso REA-B9141
Фото 9 |
REA Verso REA-B9141 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Verso REA-B9141
Все цены 17 →Rea Rea Verso Nikiel Brushed REA-B9141 | 4 611 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний REA B6555 VERSO золотий латунь reac | 4 154 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Verso сталь мат низький (REA-B9141) REA-B9141 | 4 611 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Verso матове золото низкий (REA-B6555) | 4 154 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA VERSO BRUSHED GOLD низький | 4 154 грн. |
eще 12 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →