Смеситель REA Viva REA-B0231
Фото 10 |
REA Viva REA-B0231 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Viva REA-B0231
Все цены 20 →Змішувач для умивальника Rea Viva чорний матовий REA-B0231 | 5 632 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу REA VIVA BLACK ч | 5 139 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Viva + Box золото (REA-B6251) REA-B6251 | 5 949 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Viva чорний матовий (REA-B0231) | 4 599 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA VIVA BLACK чорний прихованого монт | 5 280 грн. |
eще 15 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →