Каструля Unique UN-5006
Фото 12 |
Unique UN-5006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5006
Усі ціни 7 →Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5006 4,5л 22 см Нержавіюча сталь | 946 грн. |
Каструля UNIQUE UN-5006 (4,5л, нержавіюча сталь, з кришкою) | 1 200 грн. |
Каструля з кришкою з термостійкого скла UNIQUE UN-5006 об'єм 4,5 літра з н | 803 грн. |
Каструля із високоякісної харчової нержавіючої сталі UNIQUE UN-5006 4,5л 2 | 926 грн. |
Якісна Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5006 4,5л 22 см | 926 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5006 4,5л 22 см Капсульне дно з 5 ш | 926 грн. |
Каструля з кришкою Unique UN-5006 4.5L 22см Нержавіюча сталь (302871) | 958 грн. |
Модификації Unique UN-5006
Ціни на Unique UN-5006 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5001 | від 340 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5002 | від 398 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5003 | від 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5004 | від 580 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5005 | від 712 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5006 | від 803 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5008 | від 1 069 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5009 | від 1 242 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →