Каструля Unique UN-5217
Unique UN-5217 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5217
Усі ціни 6 →Котел UNIQUE UN-5217 (5л, 26см, круглий, гранітний, з кришкою) Нержавіюча | 1 000 грн. |
Котел UNIQUE UN-5217 (5л, 26см, круглий, гранітний, з кришкою) антипригарн | 978 грн. |
Котел з антипригарним покриттям UNIQUE UN-5217 (5л, 26см, круглий, гранітн | 978 грн. |
Котел з кришкою UNIQUE UN 5217, 5л | 869 грн. |
Котел UNIQUE UN-5217 (5л, 26см, круглий, гранітний, з кришкою) з гранітним | 978 грн. |
Котел із кришкою UNIQUE UN 5217, 5,5л | 869 грн. |
Модификації Unique UN-5217
Ціни на Unique UN-5217 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5212 | від 469 грн. | 16 пропозицій | ||
Unique UN-5214 | від 602 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5215 | від 689 грн. | 3 пропозиції | ||
Unique UN-5216 | від 762 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5217 | від 869 грн. | 6 пропозицій | ||
Unique UN-5218 | від 1 041 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →