Каструля Unique UN-5275
Фото 6 |
Unique UN-5275 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5275
Усі ціни 8 →Каструля-казан Unique UN-5275 з мармуровим покриттям та кришкою 4,5 л 24 с | 849 грн. |
Каструля з мармуровим покриттям з кришкою 24 см. UNIQUE UN-5275 чорна, інд | 787 грн. |
Каструля-казан Unique UN-5275 з мармуровим покриттям та кришкою 4,5 л 24 с | 949 грн. |
Казан 4,5 л з кришкою UNIQUE UN-5275 з мармуровим антипригарним покриттям | 850 грн. |
Котел з мармуровим покриттям UNIQUE UN-5275 5л 24см | 815 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Unique UN-5275
Ціни на Unique UN-5275 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5271 | від 400 грн. | 11 пропозицій | ||
Unique UN-5273 | від 563 грн. | 14 пропозицій | ||
Unique UN-5275 | від 750 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5276 | від 788 грн. | 13 пропозицій | ||
Unique UN-5277 | від 990 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →