Каструля Unique UN-5212
Unique UN-5212 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5212
Усі ціни 16 →Круглий Козан із гранітним покриттям UNIQUE UN-5212 1.25 л, 16*7.5см стиль | 523 грн. |
Каструля-казан кругла із гранітним покриттям UNIQUE UN-5212 1.25 л (16*7.5 | 876 грн. |
Котел каструля з гранітним покриттям UNIQUE UN-5212 1.2 л | 635 грн. |
Казан з гранітним покриттям UNIQUE UN-5212 1.25 л | 472 грн. |
Котел з кришкою UNIQUE UN-5212 16 см, 1.2 л, Мрамор | 529 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Unique UN-5212
Ціни на Unique UN-5212 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5212 | від 469 грн. | 17 пропозицій | ||
Unique UN-5214 | від 602 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5215 | від 689 грн. | 3 пропозиції | ||
Unique UN-5216 | від 762 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5217 | від 869 грн. | 6 пропозицій | ||
Unique UN-5218 | від 1 041 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →