Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Витяжки   /   VDB

Витяжка VDB Ambi 60

Фото - Витяжка VDB Ambi 60
Фото 12
VDB Ambi 60
Колір
Тип і монтажтрадиційна (пристінна)
Оформленняпохила
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Продуктивність (мотор)231 м³/год
Максимальний рівень шуму58 дБ
Кількість швидкостей3
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи
Управліннякнопкові перемикачі
Щілинне всмоктування
Інше
Висота (мін.)77 см
Висота (макс.)93 см
Ширина60 см
Глибина31 см
Офіційний сайтvdbpolska.pl
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.

Купити VDB Ambi 60

Усі ціни 14 →

Витяжка похила VDB Ambi 60 SR/IX

VDB Ambi 60 SR/IX — похила настінна витяжка зі сріблястої нержавіючої сталі, що поєднує компактний сучасний дизайн і практичн... щеість: механічне трьохступеневе керування дозволяє швидко вибрати інтенсивність, максимальна продуктивність до 280 м³/год підходить для типових кухонь, а рівень шуму близько 57 дБ забезпечує комфорт під час готування. LED-освітлення дає м’яке, енергоефективне світло над плитою; алюмінієві багаторазові жирові фільтри можна мити вручну або в посудомийній машині. Витяжка сумісна з режимами відведення повітря та рециркуляції (потрібен вугільний фільтр FK228), має діаметр виходу 150 мм, регульну висоту корпуса (77–93 см) і глибину 31 см, що полегшує монтаж у різних плануваннях кухні. Економічна в експлуатації (річне споживання 52 kWh), з добрим класом освітлення та зручним обслуговуванням, підходить для сучасних інтер’єрів і щоденного використання.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 530 грн.

Витяжка похила VDB AMBI 60 BLACK

Витяжка похила VDB AMBI 60 BLACK поєднує стильний чорний корпус із нержавіючої сталі та практичні технічні характеристики: ма... щексимальна продуктивність 197 м³/год і один двигун забезпечують ефективне видалення запахів у діапазоні побутової кухні, триступеневе механічне керування дає просте налаштування швидкості, LED-освітлення підсвічує робочу зону, алюмінієві жирові фільтри легко
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
6 641 грн.

VDB Ambi 60 White

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
5 751 грн.

Витяжка VDB Ambi 60 чорна ZAMBI60BLAC

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
5 511 грн.

Витяжка VDB Ambi 60 SR/IX

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
6 456 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на VDB Ambi 60