LG UltraGear 32GN50R 31.5 " black
Photos 8 |
LG UltraGear 32GN50R 31.5 " black
Screen size:31.5 "
Resolution:1920x1080 (16:9)
Panel:*VA, response 5 ms
Frequency:165 Hz
Contrast:3 000:1
Brightness:300 cd/m²
Functions:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Connectors:HDMI, DisplayPort
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy LG UltraGear 32GN50R 31.5 " black
All prices 52 →LG 31.5" 32GN50R-B Black 32GN50R-BОфициальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Telemart.ua10 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 9 799 ₴ |
Mонітор ігровий 31.5" LG 32GN50R-B | 9 799 ₴ |
LG 32GN50R-B | 9 466 ₴ |
Монитор LG 31.5" 32GN50R-B HDMI, DP, Audio, VA, 165Hz, 1ms, sRGB 95, G-SYNСосредоточьтесь на том, что впереди благодаря впечатляющей частоте отклика 165 Гц и функции сглаживания размытия в движении (... more1 мс), которая поможет вам не отставать от цели с неоспоримой четкостью. ШО5 year with us (Kyiv) Warranty: 24 month Report | 9 565 ₴ |
Монітор 31.5" LG 32GN50R-B (32GN50R-B)Побачити, щоб повірити Зосередьтеся на тому, що попереду, завдяки вражаючій частоті відгуку 165 Гц і функції згладжування ро... moreзмиття в русі (1 мс), яка допоможе вам не відставати від цілі з беззаперечною чіткістю. Додайте кольору Покращуйте свої ігрові враження від перегляду потокового відео завдяки насиченим кольорам на екрані. Поринь у гру Офіційно підтверджено NVIDIA як сумісний з G-SYNC. Це означає швидшу та плавнішу гру, яка була протестована для зменшення розривів екрану та заїкання. Ніколи не пропустіть жодного кадру, здобуваючи перемогу. AMD FreeSync Premium вбудовано AMD FreeSync Premium надає серйозним геймерам плавний, практично без розривів, ігровий досвід. Завдяки частоті оновлення не менше 120 Гц за мінімальної роздільної здатності FHD і низькій затримці ігрового процесу ви ніколи не пропустите жодного кадру, граючи на максимальній продуктивності. Дія наживо Наблизьтеся до гри в реальному часі. Динамічна синхронізація дій покращує ваш ігровий процес до професійного рівня. Реагуйте на дії, супротивників і кожну мить зі зменшеною затримкою введення та неймовірною продуктивністю. Ігровий процес "Ніколи в темряві" Чорний стабілізатор - ваш союзник для нападу або захисту від ворогів, що ховаються в тіні. Він забезпечує ігровий досвід професійного рівня, освітлюючи темні сцени для покращення зору та випередження конкурентів. Перехрестя прицілу дає перевагу влучності Завдяки функції перехрестя прицілу точність - у центрі вашого ігрового процесу. Перехрестя на центральному екрані забезпечує покращений огляд і точність професійного рівня для підвищення точності в іграх від першої особи в шутерах від першої особи. Official partner LG Moyo.ua (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 9 799 ₴ |
20 more offer(s)
Series LG UltraGear (gaming)Compare using chart →
from 12 159 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 5 722 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 9 480 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 38 797 ₴
26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, response 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 9 570 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 12 050 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 28 999 ₴
gaming, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 11 270 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 18 748 ₴
gaming, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 39 510 ₴
gaming, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, response 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 11 220 ₴
gaming, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, response 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 31 300 ₴
gaming, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 25 499 ₴
gaming, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 260 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 7 872 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 55 150 ₴
gaming, 44.5 ", 3440x1440 (21:9), curved, 800 R, OLED, response 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 23 699 ₴
gaming, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 27 399 ₴
gaming, 34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1900 R, IPS, response 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 6 299 ₴
gaming, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 7 686 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 48 400 ₴
gaming, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, response 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
AccessoriesAll accessories for LG UltraGear 32GN50R →
SimilarCompare using chart →
from 8 999 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
from 9 407 ₴
gaming, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
from 9 999 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
from 9 539 ₴
gaming, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
from 9 499 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
from 10 719 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
from 10 680 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1000 R, *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
from 10 640 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), *VA, response 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
from 10 240 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
from 9 284 ₴
gaming, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
from 8 575 ₴
gaming, 31.5 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium
from 11 340 ₴
gaming, 32 ", 1920x1080 (16:9), curved, 1500 R, *VA, response 4 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium