Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Virtus 2E-10111
Фото 7 | від 43 521 до 48 718 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i7, 12700F, 1.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Virtus 86
Характеристики
2E Complex Gaming Virtus 2E-10111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Virtus 2E-10111
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10111) | 43 521 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10111) | 43 521 грн. |
Персональный компьютер 2E Complex Gaming Intel i7-12700F, 16Gb, F1TB, NVD3 | 44 409 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10111) 2E-10111 | 44 219 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i7-12700F, 16Gb, F1TB, NVD3 | 44 409 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо