Персональний комп'ютер 2E Octal Spero 2E-7648
Фото 7 | від 25 872 до 28 943 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1650, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Spero 167
Характеристики
2E Octal Spero 2E-7648 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Spero 2E-7648
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7648) | 25 872 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7648) | 25 872 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7648) | 26 199 грн. |
Компьютер 2E Octal Intel i5-10400F, 16Gb, F256GB+1TB, NVD1650-4, H510, G20 | 26 399 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7648) | 26 199 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо