Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming 2E-9467
Відео 30Фото 7 | від 66 199 до 74 157 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i7, 12700F, 1.6 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4070, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Complex Gaming 47
Характеристики
2E Complex Gaming 2E-9467 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming 2E-9467
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9467) | 66 199 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9467) | 66 199 грн. |
2E Complex Gaming (2E-9467) | 67 179 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9467) 2E-9467 | 67 179 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо