Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9613
від 79 799 до 89 612 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i7, 13700F, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 4070 Ti, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Contego Neo 56
Характеристики
2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9613 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9613
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9613) | 79 987 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9613) | 79 987 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9613) 2E-9613 | 81 059 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 16Gb, F1TB, NVD4 | 81 619 грн. |
2E Complex Gaming 2E-9613 | 80 150 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 16GB, F1TB, NVD4 | 81 619 грн. |
2E 2E-9613 | 89 612 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 16Gb, F1TB, NVD4 | 80 120 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 16Gb, F1TB, NVD4 | 79 799 грн. |
Закрити
Рекомендуємо