Кухонний ніж 3 CLAVELES Toledo 01534
Фото 3 |
3 CLAVELES Toledo 01534 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Toledo 01534
Усі ціни 8 →Кухонный Шеф нож 250 мм 3 Claveles Toledo (01534) 01534 | 1 499 грн. |
Кухонний Шеф ніж 250 мм 3 Claveles Toledo (01534) | 1 499 грн. |
Кухонный Шеф нож 250 мм 3 Claveles Toledo (01534) 01534 | 1 499 грн. |
Ніж кухарський 3 Claveles Toledo (01534) | 1 444 грн. |
Кухонный Шеф нож 250 мм 3 Claveles Toledo (01534) 01534 | 1 454 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →