Кухонний ніж 3 CLAVELES Evo 01354
3 CLAVELES Evo 01354 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Evo 01354
Усі ціни 6 →Нож обвалочный 150 мм 3 Claveles Evo (01354) 01354 | 319 грн. |
Ніж обвалювальний 150 мм 3 Claveles Evo (01354) | 319 грн. |
Нож обвалочный 150 мм 3 Claveles Evo (01354) 01354 | 319 грн. |
Нож обвалочный 150 мм 3 Claveles Evo (01354) 01354 | 309 грн. |
Ніж обвалочний 3 Claveles Evo 150 мм (01354) | 425 грн. |
Ніж обвалочний 150 мм 3 Claveles Evo (01354) | 319 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →