Кухонний ніж 3 CLAVELES Pom 00930
3 CLAVELES Pom 00930 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Pom 00930
Усі ціни 8 →Кухонный нож для хамона 240 мм 3 Claveles Pom (00930) 00930 | 849 грн. |
Кухонний ніж для хамона 240 мм 3 Claveles Pom (00930) | 849 грн. |
Кухонный нож для хамона 240 мм 3 Claveles Pom (00930) 00930 | 849 грн. |
Ніж для тонкої нарізки (слайсер) 3 Claveles Pom (00930) | 814 грн. |
Кухонный нож для хамона 240 мм 3 Claveles Pom (00930) 00930 | 824 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →