Кухонний ніж 3 CLAVELES Polar 01075
Фото 3 |
3 CLAVELES Polar 01075 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Polar 01075
Усі ціни 6 →Кухонный Шеф нож 200 мм 3 Claveles Polar (01075) 01075 | 1 049 грн. |
Кухонный Шеф нож 200 мм 3 Claveles Polar (01075) 01075 | 1 049 грн. |
Ніж кухарський 3 Claveles Polar (01075) | 1 039 грн. |
Кухонний Шеф ніж 200 мм 3 Claveles Polar (01075) | 1 049 грн. |
Ніж кухарський 3 Claveles Polar (01075) | 1 247 грн. |
Кухонний Шеф ніж 200 мм 3 Claveles Polar (01075) | 1 049 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →